Чи згідні ви проведенню турніру Кубок "Лева"
Всего ответов: 216
Главная » 2007 » Февраль » 17 » «Карпати» двічі обіграли польський «Відзев»
«Карпати» двічі обіграли польський «Відзев»
8:56 PM
Сьогодні, 17 лютого, в межах заключного міжсезонного тренувального збору в Туреччині львівські «Карпати» провели два поєдинки проти полської команди «Відзев» (Лодзь), котра виступає у полській «Екстраклясі». У двох матчах «зелено-білі» здобули перемоги з рахунками 3:1 та 1:0.

У першому поєдинку, що розпочався о 12.00 за київським часом, львівські «Карпати» та польский «Відзев» виступали у складах, які дуже умовно можна назвати «другими». «Зелено-білі» першими забили у ворота суперника: Володимир Бобилєв чітко реалізував пенальті. Проте за кілька хвилин легіонер «Відзева» Саша Богуновіч зрівняв рахунок. У другому таймі футболiсти «Карпат» значно додали в активності і забили у ворота команди з Лодзя ще два голи. Спочатку Руслан Платон безпосереднім ударом зі штрафного з 20-ти метрів знову вивів свою команду вперед, а під завершення поєдинку Андрій Ткачук після красивого пасу п’ятою у виконанні Батісти увірвався у штрафний майданчик, і чітким ударом у нижній кут встановив остаточний рахунок у зустрічі: 3:1 на користь «Карпат».

О 16.00 за київським часом розпочався другий поєдинок цих команд, у яких вони виступали складами, наближеними до оптимальних. «Карпати» провели цей поєдинок у такому складі: Налєпа, Пшеничних, Іщенко, Петрівський, Федорів, Годвін, Шмаков, Сучков, Худоб’як, Кобін (Мартинюк, 80), Фещук. Цей поєдинок, на відміну від попереднього, виявився не таким урожайним на забиті голи. Проте «зелено-білим» таки вдалося втілити свою беззаперечну перевагу в забитий гол: на 80-й хвилині Аляксєй Сучков після пасу врозріз з глибини поля увійшов з лівого флангу у штрафний майданчик і точно пробив повз голкіпера «Відзева» Фабіняка. А Мацею Налєпі у поєдинку проти своїх земляків вдалося залишити свої ворота сухими.