Меню сайта
Наш опрос
Чи згідні ви проведенню турніру Кубок "Лева"
Всего ответов: 216
Главная » 2007 » Февраль » 15 » Контрольний матч. "Карпати" - "Гурнік" (Польща) 2:1
Контрольний матч. "Карпати" - "Гурнік" (Польща) 2:1
12:23 PM
Сьогодні о 17:00 за київським часом львівські „Карпати” провели перший матч на завершальних зборах в Туреччині. Суперник львів’ян - „Ґурнік”. Інформаційний центр ФК „Карпати” підготував для фанів онлайн-репортаж гри.

Склад "Карпат" у першому таймі:

Налєпа, Федорів, Іщенко, Петрівський, Пшеничних, Худоб`як, Сучков, Кобін, Ґодвін, Батіста, Рікановіч.

Гра розпочалась.

10 хв. Наразі поєдинок небагатий на небезпечні моменти.

16 хв. 1:0 на користь "Карпат"! Пшеничних пройшов по флангу, віддав пас на Сучкова, який увірвався у штрафний, прострілив вздовж воріт на Кобіна. Василь в один дотик низом замкнув передачу.

38 хв. "Карпати" забивають вдруге - 2:0! Кобін навісив з флангу, Худобяк зіграв на випередження і головою пробив польського воротаря.

Перший тайм завершено. "Карпати" перемагають з рахунком 2:0

45 хв. Розпочався другий тайм товариської зустрічі.

"Карпати" вийшли на поле у такому складі: Налєпа, Процик, Шмаков, Тимчишин, Сагайдак, Женюх, Бобилєв, Ткачук, Сворак, Фещук, Платон.

57 хв. "Ґурнік" скорочує відставання у рахунку після помилки у захисті "Карпат" - 2:1.

65 хв. "Карпати" активніші за свого суперника. Непоганий момент був у Фещука, також з 20-и метрів потужно пробивав Тимчишин, але мяч пролетів вище воріт.

75 хв. "Карпати" втратили 100% момент. Ткачук прострілив на Платона, який не влучив у ворота. Рахунок не змінився.

78 хв. Заміна: замість Сворака вийшов Мартинюк

85 хв. За другу жовту картку було вилучено Олега Женюха. Замість нього вийшов Олег Голодюк.

90 хв. Матч закінчився. 2:1 на користь "Карпат"

Просмотров: 768 | Добавил: lviv-football | Рейтинг: 0.0/0 |