Чи згідні ви проведенню турніру Кубок "Лева"
Всего ответов: 216
Главная » 2007 » Январь » 25 » Андрій Шакалець продовжує забивати «пачками»
Андрій Шакалець продовжує забивати «пачками»
7:47 PM
Серед матчів восьмого туру відкритого чемпіонату Дрогобиччини з міні-футболу найнапруженішим став двобій між командою Інституту підприємництва та копунами механічного технікуму. Увесь матч гра на зустрічних курсах. Ні одній із команд не вдавалось відірватисьу рахунку з перевагою хоча б у два м’ячі. У результаті більше поталанило футзалістам ІППТ, які перемогли з результатом 4:3. У переможців два голи провів Андрій Наминанік, по одному – Роман Копач і Андрій Петричкович. Михайло Лишена, Володимир Писко та Мар’ян Шишка відзначилися у команді «механіків».

Бориславський «Каменяр» у першому таймі двічі поступався «Долотнику», але після перерви довів с вою перевагу до двох м’ячів – 5:3. Тарас Гичка зробив хет-трик, а Ігор Пенюк провів два голи. У «Долотника» по одному м’ячу провели Павло Антонов, Євген Дмитрієв та Мирон Ілик.
Єдиний нічийний результат в 8-му турі зафіксовано у матчі «СтаР-2» з «Галіцією». Обидві команди провели по п’ять м’ячів (Петрах – 3, А.Сливка, Стецик; С.Панькевич – 2, Собко, Хомич, Пастернак).
Одноосібний лідер чемпіонату «СтаР-1» розгромив трускавецький «МАУП» - 11:4. Шість м’ячів у цьому матчі провів Андрій Закалець, два – Руслан Стасінчук. Окрім них у «ста рівців» забивали Ігор Шишко та Роман Піряник. У «МАУП» голи на рахунку Паньківа (2), Костишина і Баля.
Подібну «акцію» з «Локомотивом» вчинила «НПК – Галичина». Нафтопереробники перемогли більш ніж впевнено – 116». По три голи на рахунку Івана Юзьв’яка та Олега Дикарєва, два м’ячі провів Ярослав Возний, по одному – Віктор Коссак та Олександр і Роман Розлачі. У «Локомотива» дві відзначився Олег Майданюк.
Результати матчів: «ВУПЗГ» - «Френдс» - 7:3 (Шулак – 3, Зварич – 2, Рафальонт – 2; Петренко, Кравчук, Пупін). «Кредобанк» - «ДЮСШ – СтаР» - 7:4 (Босько – 3, Тунський – 3, Мазур; Р.Шакалець – 2, Рукавець – 2, Рукавець, Фрелик). «Каменяр-2» - ДНТ – 5:3 (Маценко – 5; Андруневчин – 2, Качмар).
Про хід матчів 9-го туру читайте у наступному числі «ГЗ».

Просмотров: 949 | Добавил: lviv-football | Рейтинг: 0.0/0 |