Чи згідні ви проведенню турніру Кубок "Лева"
Всего ответов: 216
Главная » 2007 » Январь » 23 » Лідер позицій не здає
Лідер позицій не здає
4:55 PM
Після двотижневої перерви продовжили гонку за чемпіонським титулом учасники відкритого чемпіонату Дрогобиччини з міні-футболу.
Найбільш драматичним виявився матч між футзалістами “НПК-Галичина” та прогресуючою командою механічного технікуму. У турнірній таблиці суперників відділяло три очки і у випадку перемоги “механіків” вони наздоганяли іменитих нафтопереробників. Після першого тайму, здавалось, так воно і станеться. Копуни механічного технікуму вигравали – 4:2. Були вони попереду (5:3) і за 10 хвилин до фінальної сирени. Проте досвідчені гравці “НПК-Галичини” не тільки зрівняли рахунок, але й у підсумку перемогли – 6:5. У переможців 4 м’ячі провів Віктор Коссак, по одному – Олег Дюкарєв (переможний) та Серго Гогаладзе. У “механіків” 4 влучання на рахунку Мар’яна Шишки. Варто зазначити, що арбітрам довелося досить часто застосовувати штрафні санкції: 4 жовті картки та вилучення Василя Юзьв’яка і Назара Бряця.

“СтаР-1” лідерські позиції здавати не збирається. Перемігши “Галіцію” з результатом 8:6, підопічні Руслана Стасінчука йдуть попереду “пелетону”, не витративши жодного очка. Три м’ячі провів Андрій Шакалець, 2 – Андрій Ніконець, по одному – Олег Андрушко, Руслан Стасінчук та Ігор Шишко. У переможених хет-трик на рахунку Павла Панькевича, 2 м’ячі провів Роман Собко, 1 – Юрій Чигрин.
Із перевагою в один м’яч “Кредобанк” здобув перемогу над опаківським ВУПЗГ – 6:5. Причому нічийний рахунок 5:5 зберігався до останньої хвилини матчу. Рівновагу порушив влучний удар Андрія Боська на 40-ій хвилині. До речі, він же вирівняв становище за рахунку 5:4 на користь опарівців. Решту м’ячів у переможців забивали: Андрій Мазур (2), Ігор Прищеп і Тарас Голко. У “газовиків” відзначилися Роман Шулак, Ігор Зварич, Ігор Харко, Тарас Данилів і Микола Рафальонт.
Бориславський “Каменяр”, зустрічаючись із “Локомотивом”, спромігся вдвічі більше забити, аніж пропустити – 10:5. По 4 м’ячі у переможців провели Дмитро Тверітінов і Богдан Ригус, по одному – Ігор Пенюк та Назар Міліщук. Серед “залізничників” найвлучнішими були Назар Балабан (3) та Олег Майданюк (3).
З калейдоскопічною швидкістю змінювався рахунок у матчі між “ДЮСШ-СтаР” та “СтаР-2”. За 40 хвилин ігрового часу суперники “настріляли” 24 голи! Досвід узяв гору над молодістю, “СтаР-2” переміг – 14:10. Сім влучних ударів у Андрія Федитника. Окрім нього, за “СтаР-2” забивали: Петрах (4), Стецик (2), Маців. У ДЮСШ голи провели: Тарас Рудавець (4), Андрій Фрелик (2), Олег Тарбеєв (2), Руслан Стасінчук, Назар Драгун.
“Долотник” не залишив супернику шансів на перемогу, зустрічаючись із футзалістами нафтового технікуму – 8:3. Знову відновив бомбардирські здібності Юліан Буцяк, який 5 разів вражав ворота команди ДНТ. Два голи провів Роман Славич, один – Сергій Пупін. У переможених голи на рахунку Романа Кекіса (2) та Андруневича.
Команда Інституту підприємництва (ІППТ) розгромила трускавецьку МАУП – 13:1 (Петричкович – 4, Наминанік – 2, Юрчак – 2, Михайловський – 2, Назаров – 2, Добромильський, Горічко).
Другу перемогу в чемпіонаті здобула команда “Френс”, яка досить легко “розібралася” з “Каменярем-2” – 6:2. Віталій Кравчук провів 4 м’ячі, Микола Верес – 2. У переможених відзначилися Мацейко і Панчак.
Після сьомого туру становище лідерів таке: “СтаР-1” – 21 очко; “НПК-Галичина” – 19; ІППТ – 19. Далі у таблиці йдуть: “Каменяр-1” – 18; “Долотник” – 16; “Кредобанк” та “СтаР-2” – по 15; ДМТ – 13; ВУПЗГ – 7; “Френдс” – 6; “Локомотив” – 4; МАУП, ДНТ, “ДЮСШ-СтаР” – по 3; “Галіція”, “Каменяр-2” – по 1.
Серед влучних “стрільців” одноосібним лідером став Андрій Федитник (“СтаР-2”), котрий провів 19 м’ячів. По 18 голів на рахунку Андрія Шакальця (“СтаР-1”) та Андрія Мазура (“Кредобанк”). На один м’яч менше провели Олег Майданюк (“Локомотив”) та Юліан Буцяк (“Долотник”).
Матчі наступного, восьмого, туру відбудуться у суботу, 20 січня.

Просмотров: 1166 | Добавил: lviv-football | Рейтинг: 5.0/1 |